به NazarEx.ir خوش آمدید. در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال ؛ راحت بپرسید ، پاسخ دهید ؛ اطلاعات و امتیاز کسب کنید !
3 دوستدار 0 امتیاز منفی
1.3k بازدید
در آموزش توسط (8 امتیاز)
بسته شده توسط
سلام بنده برنده جایزه گردان کوکوین شدم ، داخل  اون کیف پول بود ؛ اگربرداشت رو بلدید توضیح دهید.
ببندید با توجه به این نکته: جواب نهایی

1 پاسخ

2 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (13.3k امتیاز)
 
بهترین پاسخ

در روزهای اخیر در سایت‌های مختلف ، تبلیغ کمپین ۱۵۰٬۰۰۰ دلاری صرافی کوکوین دیده می‌شود که کاربران را به چرخاندن یک گردونه و شانس برنده شدن یک والت ۱۵۰٬۰۰۰ دلاری دعوت می‌کنند. این سایت‌ها تماما کلاهبرداری هستند و کوکوین چنین کمپینی با این جایزه برگزار نکرده است. سایت اصلی صرافی کوکوین به آدرس kucoin.com در دسترس است و با مراجعه به بخش اطلاعیه‌های آن متوجه می‌شویم که چنین کمپینی وجود ندارد.

در کمپین جعلی که راه‌اندازی شده است تمام آدرس‌های ارائه شده و ری‌دایرکت شده جعلی و ساختگی است و به هدف کلاهبرداری طراحی شده است. آدرس‌هایی نظیر kucoinwallet.org، kocoin.co جعلی و کلاهبرداری هستند.

در این سایت‌ها از شما آدرس ایمیل گرفته می‌شود که خود می‌تواند به تنهایی برای کلاهبرداری‌های فیشینگ استفاده شود. همچنین شما را به یک صفحه دیگر برای انتخاب رمز هدایت می‌کند که به وضوح نیازی به ورود رمز حساب کاربری در هیچ سایتی وجود ندارد و کلاهبرداری است. همچنین با چرخاندن گردونه شانس و قرار گرفتن گردونه روی جایزه ۱۵۰٬۰۰۰ دلاری به کاربر اعلانی نمایش داده می‌شود مبنی بر اینکه می‌تواند ۱۵۰٬۰۰۰ USDT خود را برای برداشت دریافت کند. این یک کلاهبرداری است. در ادامه راه از کاربر آدرس کیف پول، یا سایر مشخصات برای دریافت جایزه درخواست می‌شود که به هیچ عنوان نباید آدرس کیف پول، آدرس ایمیل، رمز حساب کاربری، مشخصات فردی و … را وارد کنید.

اگر در این سایت‌ها آدرس و مشخصات خود را وارد کرده‌اید توصیه می‌شود نسبت به تغییر رمز عبور حساب کاربری خود و مدیریت ریسک دارایی خود اقدام نمایید. ویژگی احراز هویت دو عاملی در صرافی‌ها را فعال کنید و در صورت مشاهده رفتار مشکوک و دریافت ایمیل از طرف صرافی‌ها هوشیار باشید.

به NazarEx.ir خوش آمدید

در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال
راحت بپرسید ، پاسخ دهید ؛ اطلاعات و امتیاز کسب کنید !
ثبت نام در صرافی آنلاین بینگ اکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوکوین ثبت نام در صرافی آنلاین نوبیتکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوینکس آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin آموزش ثبت نام در صرافی کوینکسCoinEx عضویت رایگان در نظر اکس logo-samandehi
...