به NazarEx.ir خوش آمدید. در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال ؛ راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
20 بازدید

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (12.3k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

Solana یک بلاکچین ارز رمزپایه با کارایی بالا است که از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند. این از مکانیزم اثبات توافق سهام با مانع کم برای ورود به همراه معاملات دارای مهر زمان برای به حداکثر رساندن بهره وری استفاده می کند.

سولانا 50-65 000 تراکنش در ثانیه با محدودیت نظری بیش از 700 00 تراکنش در ثانیه پردازش میکند (در مقایسه با 7 TPS بیت کوین و 15 TPS Ethereum). بر خلاف سایر پروژه های مشابه مانند Polkadot و Ethereum 2.0 ، سولانا یک بلاکچین تک است (لایه 1) و عملیات را به زنجیره های متصل دیگر واگذار نمی کند (لایه 2).

تیم Solana بلاکچین خود را با در نظر گرفتن دید بلند مدت طراحی کرده اند. این امر ناشی از تجربه خود بنیانگذار آناتولی یاکوونکو است که هر ساله در طول حضور وی در کوالکام توانایی دو برابر فن آوری های ارتباط از راه دور را دارد.

Solana توسط شرکتی به همین نام توسعه یافته است که در سان دیگو ، کالیفرنیا مستقر است. تیم سولانا متشکل از کارمندان سابق کوالکام ، گوگل ، اپل ، مایکروسافت و دراپ باکس است. معماری سولانا علاوه بر اینکه بر اساس فناوری های مشابه پایگاه داده مورد استفاده گوگل و مایکروسافت است ، از Filecoin ، پروژه رمز ارزهای ذخیره سازی غیرمتمرکز داده ، نیز الهام گرفته است.

به NazarEx.ir خوش آمدید

در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال
راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
ثبت نام در صرافی آنلاین کوینکس ثبت نام در صرافی آنلاین نوبیتکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوکوین آموزش ثبت نام در صرافی کوینکسCoinEx آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin عضویت رایگان در نظر اکس logo-samandehi
...