به NazarEx.ir خوش آمدید. در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال ؛ راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
29 بازدید

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (12.3k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

Solrise یک پروتکل مبتنی بر سولانا برای مدیریت دارایی های غیر متمرکز و غیر حضانتی است. Solrise به هرکسی اجازه می دهد تا مجموعه ای مدیریت شده از دارایی های بومی و مصنوعی با حداقل ۲۰ دلار ایجاد ، مدیریت و سرمایه گذاری کند. این پروژه به دلیل سرعت ، امنیت ، قابلیت اطمینان بودن ، DeFi دوست بودن و مقیاس پذیری استثنایی بر اساس بلاکچین Solana ساخته شد.

مفهوم اولیه Solrise را می توان پاسخی مستقیم به ناامیدی های ناشی از تصمیم متمرکز Robinhood برای توقف همه معاملات سهام GME دانست. در نتیجه این امر تیم Solrise را به این نتیجه رساند که هیچ راه موثری برای سرمایه گذاران خرده پا وجود ندارد تا به دلیل هزینه بالای گس ، سرمایه کمی را در پروتکل های مدیریت دارایی های اتریوم مستقر کنند. به همین دلیل Solrise در حال ایجاد یک پروتکل برای ایجاد و اجرای صندوق های سرمایه گذاری غیر متمرکز و با حداقل اعتماد بر روی بلاکچین کارآمدتر Solana است.

دنیای DeFi بدون تردید اکوسیستم فوق العاده متنوعی از فرصت ها را باز کرده است و Solrise ، در قلب خود ، به دنبال کاهش مجموعه ای از پیچیدگی هایی است که این مدل مالی جدید برای تازه واردان ایجاد می کند. در حقیقت ، Solrise می خواهد تجربه DeFi را برای کسانی که به دنبال تخصیص سرمایه هستند ، بهبود بخشد و تلاش می کند تا به کاربران یک پلتفرم سرمایه گذاری بدون مجوز ، باز و شفاف ارائه دهد که هم برای علاقه مندان به رمزنگاری مجرب و هم برای سرمایه گذاران غیر باهوش ارائه می شود.

این پروژه مبتنی بر سولانا به مدیران شخص ثالث اجازه می دهد تا صندوق های مدیریت شده فعال یا صندوق های سرمایه گذاری خودکار غیرفعال ایجاد و ارائه دهند و به سرمایه گذاران اجازه می دهد در انواع دارایی ها و پروتکل های رمزنگاری شده ، در بلاکچین Solana و خارج از زنجیره مشارکت کنند. هدف این است که کاربران بتوانند با حفظ عناصر اصلی فلسفه DeFi ، یعنی عدم نگهداری دارایی ها ، امنیت دارایی ها و باز بودن ، به همان مزایای ارائه شده توسط یک برنامه سرمایه گذاری متمرکز دسترسی پیدا کنند.

کاربران قادر خواهند بود وجوه مختلف سرمایه گذاری ارائه شده توسط مدیران شخص ثالث در Solrise را بر اساس معیارهای قابل درک ، شفاف و عینی مقایسه کرده و مواردی را که به بهترین نحو با میزان ریسک پذیری و اشتهای آنها مطابقت دارد ، بیابند. سپس آنها می توانند صندوقی را انتخاب کنند که بر کلاس دارایی های ترجیحی خود و محیط بازار تمرکز می کند.

استفاده از Solrise آسان ، کاربردی و تقریباً بیدون نیاز به اعتماد شخص ثالث است. صندوقی را بدون قربانی کردن امنیت یا زمان خود برای سرمایه گذاری انتخاب کنید یا صندوق خود را فقط با چند کلیک ایجاد کنید. با Solrise.Finance به همه دارایی های بلاکچین سوالانا دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این ، Solrise به دنبال افزایش بازار و سرمایه گذاری کاربران جدید با استفاده از تخصص مدیران صندوق ها و رهبران بازار است. این می تواند به طور بالقوه برای شرکت کنندگان جدید بسیار سودمند باشد ، زیرا به آنها امکان می دهد طیف وسیعی از صندوق های سرمایه گذاری جذاب را مرور و انتخاب کنند و در کل از امنیت وجوه خود اطمینان حاصل یابند.

هر صندوق Solrise دارای ویژگی های خاصی است و استراتژی های مختلف سرمایه گذاری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این وجوه علاوه بر این شامل مجموعه ای متنوع از دارایی ها از جمله:

  • یک شاخص با حداقل ریسک برای ردیابی دارایی های رمزنگاری شده تراشه آبی (به مقاله قبل رجوع شود) و استیبل کوین ها
  • صندوق ذخیره نقدینگی برای ارائه نقدینگی در پروتکل های مختلف.
  • صندوق NFT با تمرکز بر سهام یک یا چند NFT کسری شده.
  • یک صندوق رشد با تمرکز بر سرمایه گذاری های اولیه ، میان مدت و بلند مدت در دارایی های رمزنگاری شده با ارزش کم.
  • صندوق اقتصاد کلان که به دنبال سرمایه گذاری در کالاها و صرافی های خارجی از طریق دارایی های ترکیبی است.
  • صندوق سرمایه گذاری در دارایی هایی که در آنها سفته بازی زیادی وجود دارد، برای کسانی که به دنبال ریسک بالاتر و پاداش بیشتر هستند.
به NazarEx.ir خوش آمدید

در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال
راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
ثبت نام در صرافی آنلاین کوینکس ثبت نام در صرافی آنلاین نوبیتکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوکوین آموزش ثبت نام در صرافی کوینکسCoinEx آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin عضویت رایگان در نظر اکس logo-samandehi
...