به NazarEx.ir خوش آمدید. در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال ؛ راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
21 بازدید
در سوالات متداول و جواب توسط (12.3k امتیاز)
استاندارد BEP-2 چیست؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط (12.3k امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

BEP-2 مخفف عبارت Binance Chain Evolution Proposal 2 و به معنای طرح پیشنهادی برای توسعه و تکامل شبکه بایننس است. BEP-2 در واقع یک استاندارد فنی برای ایجاد و به‌کار بردن توکن‌هایی است که روی زنجیره بایننس معامله می‌شوند. در هر شبکه بلاکچینی ضوابطی وجود دارد که در ساخت هر توکن باید استفاده شوند. این استاندارد نشان‌دهنده این است که در ساخت این رمزارزها، قواعد و مشخصات فنی مورد نیاز شبکه Binance‌ رعایت شده است.

Binance Chain یک شبکه بلاکچینی است که توسط پلتفرم بایننس و جامعه آن توسعه پیدا کرده است. صرافی بایننس پلتفرمی است که در بستر این شبکه فعالیت می‌کند. BNB در ابتدا یک کوین با استاندارد erc20 بود که روی شبکه اتریوم قرار داشت. پس از راه‌اندازی بایننس چین، بایننس کوین به عنوان ارز دیجیتال بومی شبکه بایننس به توکنی با استاندارد BEP-2 تبدیل شد. بنابراین اساساً هدف بایننس چین، بومی کردن شبکه صرافی بایننس و داشتن یک توکن بومی بود.

به NazarEx.ir خوش آمدید

در مورد رمزارزها و ارزهای دیجیتال
راحت بپرسید ، پاسخ دهید و امتیاز کسب کنید و جایزه بگیرید !
ثبت نام در صرافی آنلاین کوینکس ثبت نام در صرافی آنلاین نوبیتکس ثبت نام در صرافی آنلاین کوکوین آموزش ثبت نام در صرافی کوینکسCoinEx آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین KuCoin عضویت رایگان در نظر اکس logo-samandehi
...